off

Koncert „Pax et bonum per musicam”

Fundacja PAX ET BONUM i Parafia pw. św. Antoniego zaprasza na XXIII edycję Muzycznych Spotkań Kultur Międzynarodowego Festiwalu Debiuty – Spacery Szlakiem Przodków „Pax et bonum per musicam”. Koncert kameralny wykona na klarnety Trio Klarnetowe – studenci Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Po koncercie historię kościoła przybliży – gwardian klasztoru: o. Jozafat Gohly OFM – autor książki „Miasto-Ogród Karłowice”. Będzie okazja do zakupienia książki. Zapraszamy w piątek 19.06.2026 r. o godzinie 19.15. Wstęp wolny.