Msze Święte do Dworu Niebieskiego to szczególny wyraz miłości i troski – podobnie jak w Mszach Świętych Gregoriańskich – ale wobec osób żyjących, będących w szczególnej potrzebie.

Przez 30 dni kapłan będzie za kogoś odprawiał Mszę świętą. Przez 30 dni bliscy będę pamiętać o szczególnej modlitwie, zgodnie z Chrystusową zasadą „Gdzie dwaj lub trzej z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, tam ja jestem pośród nich” (Mt 18,19). Szczególny wymiar tej Mszy Świętej płynie z jej jednoczącego wokół sprawy lub osoby wspólnotowego charakteru. Można powiedzieć, że intencja będzie przedstawiana Bogu „natrętnie”, jak w Ewangelii o przyjacielu, który choćby z tego powodu otworzy drzwi (Łk 11,5-8).

Dwór Niebieski, to oczywiście Niebo, gdzie wraz z Bogiem przebywa Królowa Świata, Aniołowie i Święci. Msza święta obiektywnie ma zawsze tę samą wartość, bez względu na to kto ją odprawia, w jakiej intencji i czy są obecni inni wierni. Jednak jak w każdej modlitwie zawsze można wyprosić więcej lub mniej, w zależności od naszej świętości i gorliwości w modlitwie. „Zamawianie” mszy świętych ma zawsze taki sam cel: uprosić u Boga jakąś łaskę dla siebie lub bliskich nam ludzi. Msza sama w sobie nie staje się przez to inna, ale mobilizuje nas i całą rodzinę do obecności, do szczególnej modlitwy, jest naszą ofiarą i z pieniędzy, i z czasu, jest dowodem miłości. Msze święte do Dworu Niebieskiego, to po prostu szturm do Nieba.

Intencje przyjmujemy osobiście w zakrystii po każdej Mszy Świętej oraz w kancelarii parafialnej.

Informujemy, że z uwagi na dużą ilość złożonych intencji, nowe intencje mszalne przyjmujemy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. 

Można także skontaktować się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego.
W takim przypadku prosimy o wskazanie terminu Mszy Świętej (preferowany dzień rozpoczęcia) oraz treści intencji. Po upewnieniu się, iż w wybranym terminie możemy odprawić Mszę Świętą do Dworu Niebieskiego, potwierdzimy to w wiadomości zwrotnej.

Odpowiadając na pytania wiernych informujemy, że istnieje już możliwość wpłacania ofiar na rachunek bankowy. W przypadku wybrania takiej możliwości bardzo prosimy o dokonanie wpłaty, jednakże dopiero po potwierdzeniu przez nas możliwości odprawienia Mszy Świętej do Dworu Niebieskiego, na rachunek bankowy:

Klasztoru Franciszkanów pw. Matki Bożej Anielskiej
ul. Redycka 10/12
51-169 Wrocław
nr 44 1240 6670 1111 0011 0640 8035

Za każdy dar serca serdeczne: Bóg zapłać!

Formularz kontaktowy

  1. Imię i nazwisko *
    * Proszę podać swoje dane
  2. E-mail *
    * Proszę podać aktualny adres e-mail
  3. Wiadomość *
    * Proszę wpisać wiadomość