off
Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

Siostry i Bracia!
Rozpoczęliśmy czerwiec, tj. miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa!
To czas szczególnej łaski i zaproszenie, by zbliżyć się do źródła nieskończonej miłości i pokoju. W pędzie codziennych obowiązków warto zatrzymać się na chwilę, by odpowiedzieć na to ciche wezwanie i po prostu pobyć blisko Niego.
Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na codzienne nabożeństwa czerwcowe! Zgromadźmy się wspólnie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, by śpiewem Litanii ufać, dziękować i prosić o potrzebne łaski dla nas i naszych rodzin.
Modlimy się wspólnie o godz. 17:30.
Dołącz do nas. Serce Jezusa czeka właśnie na Ciebie!





