Sakrament Bierzmowania
Drodzy Kandydaci do Bierzmowania (rok II) oraz Świadkowie!
Przed nami ten wyjątkowy moment. Prosimy o uważne zapoznanie się z planem na poniedziałek i wtorek:
PONIEDZIAŁEK (25.05.2026r.)
-
18:00 – Msza Święta.
-
Po Mszy: Próba przed uroczystością (tylko dla osób zaangażowanych w asystę liturgiczną) oraz okazja do przedbierzmowaniowej spowiedzi świętej dla potrzebujących.
WTOREK (Dzień Bierzmowania)
-
17:20 – Ostateczna godzina przybycia kandydatów wraz ze świadkami! Wtedy rozpoczynamy Nabożeństwo Majowe.
-
18:00 – Uroczysta Msza Święta z udzieleniem sakramentu Bierzmowania przez JE Biskupa Macieja Małygę.
We wtorek przypada Dzień Matki. Podczas Nabożeństwa Majowego i Eucharystii będziemy się wspólnie modlić nie tylko w intencji Waszej (kandydatów), ale w sposób szczególny otoczymy modlitwą również wszystkie nasze Mamy!
Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszą młodzież.
Pokój i Dobro!





