off

Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski

Drodzy Parafianie! 

W tym roku Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski obchodzimy wyjątkowo w sobotę, 2 maja (ze względu na zbieg z V Niedzielą Wielkanocną, która wypada 3 maja).

Z tej okazji zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszą Ojczyznę i przypominamy o ważnej zmianie:

Tego dnia (w sobotę) Msze Święte w naszej parafii będą sprawowane według porządku niedzielnego.

Zatrzymajmy się na chwilę w ten weekend, by zawierzyć Maryi nasze rodziny i cały kraj.

Do zobaczenia w kościele!