off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

30.07.-06.08.2023r.

 

 

 • Nabożeństwo jest dziś o godzinie 17.30.
 • W środę 2 sierpnia 2023r. obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkuli, która jest drugorzędną Patronką naszej Parafii. Dziś lub w środę można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 • W każdą środę zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej do godziny 21.00. Od godziny 20.00 jest okazja do spowiedzi.
 • Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy w czwartek 3 sierpnia 2023 roku.Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej www.pielgrzvmka.pl Spotkanie przedpielgrzymkowe dla idących w Grupie 15 odbędzie się w poniedziałek 31 lipca o godzinie 19:00 w domu parafialnym przy kościele świętego Antoniego na wrocławskich Karłowicach (al. Kasprowicza 26). Na spotkaniu przedpielgrzymkowym będzie można również zapisać się do grupy. Przewodnikiem grupy jest ojciec Oskar Maciaczyk (oskarofm@op.pl). W zakrystii są zapisy do Grupy Duchowej oraz Książeczki Duchowego Pielgrzymowania.
 • Chorych Parafian odwiedzimy we wrześniu.
 • Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP jest w sobotę po Mszy świętej o godzinie 9.00.
 • W zeszła niedzielę zbiórka na cele inwestycyjne wyniosła: 1646 zł.
 • Młodzież naszej Parafii z ojcem Rochem udała się na Światowe Spotkanie Młodzieży w Lizbonie. Prosimy o modlitwę.
 • Msze święte w lipcu i sierpniu w tygodniu będą o godzinie 9.00 i 18.00. W niedziele w czasie wakacje Msze święte są bez zmian.
 • 10 września planujemy zorganizować Festyn Parafialny. Bardzo prosimy o pomoc. Prosimy o fanty do nagród w konkursach i loterii.
 • 16 września udamy się na Obchody Kalwaryjskie na Górze Świętej Anny. Wyjazd o godzinie 4.40.
 • Informacje dotyczące Synodu Archidiecezji Wrocławskiej można znaleźć na stronie internetowej.
 • Franciszkańskie Duszpasterstwo Akademickie Antoni zaprasza maturzystów i studentów na Obóz Adaptacyjny w Białym Dunajcu w dniach od 5 do 19 września 2023r.
 • Kancelaria parafialna w wakacje czynna jest w środę i piątek po Mszy świętej wieczornej. Można kontaktować się mailowo i telefonicznie.

 

Serdecznie dziękujemy za modlitwy, pracę, za ofiary i wszelkie dobro. Parafianom i Gościom życzymy wszelkie dobra. Niech Bóg Wam błogosławi. Wszystkim życzymy Bożych, spokojnych i pełnych łaski wakacji!