off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

09.04.-16.04.2023r.

 

 

  • Msze święte w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i w Poniedziałek Wielkanocny są o godzinie: 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00.
  • Nowenna do Bożego Miłosierdzia dziś podczas Nabożeństwa o godzinie  17.30. W następne dni przed Mszą świętą wieczorną o godzinie 17.45. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w przyszłą niedzielę będzie o godzinie 15.00.
  • Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza w czwartek na Mszę świętą o godzinie 18.00 i na Adorację Najświętszego Sakramentu do godziny 20.00.
  • Wspólnota Różaniec Rodziców Modlących się za Dzieci zaprasza w sobotę na 3 dziesiątki Różańca i Nowennę o godzinie 17.30 oraz na Mszę świętą o godzinie 18.00.
  • Dzieci I Komunii świętej i ich Rodzice mają Mszę świętą w najbliższą niedzielę o godzinie 10.00 oraz spotkanie po Mszy świętej.
  • Kancelaria parafialna czynna jest w środę i piątek po Mszy świętej wieczornej. Można kontaktować się mailowo i telefonicznie.
  • Jako Bracia Franciszkanie składamy Wam najpierw serdeczne podziękowania za wszelkie dobro. Za modlitwy, serdeczność, życzliwość, ofiary, życzenia i wszelkie wyrazy sympatii. Za przygotowanie Liturgii: Lektorom, Ministrantom i posługującym. Za śpiew: Chórowi Albertinum, pani Krystynie i panu Henrykowi. Za przygotowanie kościoła, budowę Ciemnicy i Bożego Grobu i wszelkie prace w kościele: pani Dominice, Wiktorii i pomagającym – składamy BÓG ZAPŁAĆ. Parafialnemu Zespołowi Caritas oraz wszystkim, którzy złożyli jakiekolwiek dary – dziękujemy. Kapłanom i braciom Rafałowi i Izajaszowi – Bóg zapłać. Za wszelkie dobro – wszystkim dziękujemy. Niech Bóg hojnie wam wynagrodzi za waszą wiarę, ofiarność, służbę i poświęcenie.

 

Pragniemy także złożyć Wam najpiękniejsze życzenia. Niech Chrystus Zmartwychwstały rozpromieni wasze serca światłem wiary i Miłości, niech rozproszy wszelkie lęki i zwątpienia, niech da Wam moc Miłości zdolnej do pokonania zła, strachu, choroby czy zwątpienia. Niech Bóg Wam błogosławi.