off

UTWÓR NA WIELKI TYDZIEŃ!

UTWÓR NA WIELKI TYDZIEŃ!
 
„Czy przytulisz mnie takiego?” – to pytanie Pana wypowiedziane do Alicji Lenczewskiej w jej zapiskach, ale i pytanie do każdego z nas…
Posłuchaj na YouTube.
 
Koncert Dwa Serca to oddolny, autorski projekt i niecodzienna opowieść o współczesnej kobiecie, która przeżywa kryzys i zaczyna pytać o sens wszystkiego, co ją spotyka… i ku jej zaskoczeniu odpowiada jej sam Bóg. Piosenki to duety między nią a Bogiem, które zostały napisane na podstawie m.in. zapisków Alicji Lenczewskiej.
 
 
 
Tak dla przypomnienia autorką tekstów jest Justyna Helm nasza parafianka, która oddała w ubiegłym roku w czerwcu w naszej Parafii pw. św. Alberta Wielkiego niesamowity koncert. Utalentowani, kreatywni, z wielką pasją do muzyki, młodzi ludzie o wielkim sercu, którzy prezentują najpiękniejsze pieśni o sercu Boga i pełne nadziei.
 
Dla zainteresowanych link do strony 👇👇👇