off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

21.08.-28.08.2022r.

 

 

 • Nabożeństwo odprawimy dziś o godzinie 17.30.
 • W wakacje Msze święte w tygodniu odprawiamy o godzinie 9.00 i 18.00, a w niedziele o godzinie 8.00, 11.00 i 18.00.
 • Spotkanie Rady Parafialnej oraz wszystkich pragnących włączyć się w przygotowania do uroczystości poświęcenia naszego kościoła w sobotę 3 września 2022r. oraz w Dziękczynienie, które będzie miało miejsce w niedzielę 4 września 2022r., zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 22 sierpnia o godzinie 19.00.
 • Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza w sobotę o godzinie 13.00 na Mszę świętą i Spotkanie Formacyjne.
 • W przyszłą niedzielę będzie zbiórka na cele inwestycyjne.
 • W niedzielę 28 sierpnia i w środę 31 sierpnia 2022r. Słowo Boże głosić będzie Ksiądz Mariusz Szypa Ceremoniarz Katedralny.
 • W niedzielę 28 sierpnia 2022r., o godzinie 19.00 jest próba dla wszystkich zaangażowanych w liturgię poświęcenia kościoła.
 • 2 września 2022r. będzie kolejnym dniem przygotowań do poświęcenia naszego kościoła. Po Mszy świętej wieczornej uczcimy Relikwie Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, które będą umieszczone w nowym ołtarzu. Próba generalna dla wszystkich biorących udział w poświęceniu Kościoła będzie o godzinie 19.00.
 • Poświęcenie naszego kościoła będzie w sobotę 3 września 2022r. o godzinie 16.00.
 • W niedzielę 4 września 2022r. będzie Dniem Dziękczynienia za naszą Parafię i Świątynię. W ramach naszego dziękczynienia, podczas Mszy świętej o godzinie 10.00 będą Parafialne Dożynki. Natomiast wspólne świętowanie rozpoczniemy od godziny 13.00 na placu za kościołem. Będą występy zespołów, różne stoiska, zabawy dla dzieci i rodzin oraz stoiska z jedzeniem i ciastem. Już teraz prosimy o upieczenie cista, które przynosimy w podpisanych blaszkach lub w papierowych kartonach czy tackach.
 • 10 września 2022r. wyjazd na Obchody Kalwaryjskie na Górze Świętej Anny. Wyjazd o godzinie 4.40.
 • 17 września 2022r. zapraszamy na Pielgrzymkę dziękczynną na Jasną Górę. Msza święta przed Obrazem Matki Bożej jest o godzinie 18.30.
 • Są do nabycia różne magnesy okolicznościowe z naszym kościołem i świętym Albertem Wielkim. Cena – co łaska.
 • W zeszłą niedzielę zbiórka do puszek na Caritas wyniosła 750 zł. Dziękujemy.
 • Kancelaria parafialna w wakacje czynna jest w środę i piątek po Mszy świętej wieczornej.Można kontaktować się mailowo i telefonicznie.

 

Serdecznie dziękujemy za modlitwy, prace, za ofiary i wszelkie dobro. Parafianom i Gościom, życzymy i wszelkiego dobra. Wszystkim życzymy błogosławionych wakacji. Niech Bóg Wam błogosławi.