off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

17.04.-24.04.2022r.

 

 

  • Msze święte w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i w Poniedziałek Wielkanocny są o godzinie: 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00.
  • Nowenna do Bożego Miłosierdzia dziś podczas Nabożeństwa o godzinie  17.30. W następne dni przed Mszą świętą wieczorną o godzinie 17.45. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w przyszłą niedzielę będzie o godzinie 15.00.
  • We wtorek w Górze Świętej Anny rozpocznie się Kapituła naszej Prowincji z wyborem nowego Zarządu. Z naszego klasztoru udają się na Kapitułę wszyscy ojcowie i brat Rafał. W tym czasie w klasztorze brat Izajasz wspomagany będzie przez ojca Mieczysława. Prosimy o modlitwę. Msza święta do Ducha Świętego w intencji Kapituły, odprawiona zostanie we wtorek o godzinie 6.30.
  • W środy po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na Cichą Adorację Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00. Okazja do spowiedzi od godziny 20.00.
  • Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza w sobotę na godzinę 13.00 na Spotkanie Formacyjne.
  • W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na cele inwestycyjne.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 11.30, będzie pierwsza spowiedź dla dzieci Komunijnych.
  • Kancelaria parafialna w tym tygodniu nie będzie czynna. Ewentualne sprawy załatwiać prosimy po Mszy wieczornej u ojca Mieczysława.
  • Jako Bracia Franciszkanie składamy Wam najpierw serdeczne podziękowania za wszelkie dobro. Za modlitwy, serdeczność, życzliwość, ofiary, życzenia i wszelkie wyrazy sympatii. Za przygotowanie Liturgii: Lektorom, Ministrantom i posługującym. Za śpiew: Chórowi Albertinum, pani Krystynie i panu Henrykowi. Za przygotowanie kościoła, budowę Ciemnicy i Bożego Grobu i wszelkie prace w kościele: pani Dominice, Wiktorii i pomagającym – składamy BÓG ZAPŁAĆ. Kapłanom i braciom Rafałowi i Izajaszowi – Bóg zapłać. Za wszelkie dobro – wszystkim dziękujemy. Niech Bóg hojnie wam wynagrodzi za waszą wiarę, ofiarność, służbę i poświęcenie. Dziękujemy także za wszelką pomoc Ukrainie.

         
Pragniemy także złożyć Wam najpiękniejsze życzenia. Niech Chrystus Zmartwychwstały rozpromieni wasze serca światłem wiary i Miłości, niech rozproszy wszelkie lęki i zwątpienia, niech da Wam moc Miłości zdolnej do pokonania zła, strachu, choroby czy zwątpienia. Niech Bóg Wam błogosławi.