off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

26.12.2021r. – 02.01.2022r.

 

 

 • Dodatkowa Msza święta w niedziele i święta o godzinie 13.00, będzie do końca styczna.
 • W dzisiejszą niedzielę jest zbiórka na cele inwestycyjne.
 • Dziś nie ma Nabożeństwa popołudniu.
 • We wtorek w Święto Młodzianków o godzinie 9.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji Dzieci. Po Mszy świętej udzielimy dzieciom błogosławieństwa.
 • W piątek w ostatni dzień roku 2021, Msza święta i nabożeństwo dziękczynne wyjątkowo o godzinie 17.00.
 • Na piątek 31 grudnia Arcybiskup Józef Kupny udzielił wszystkim mieszkańcom Archidiecezji Wrocławskiej oraz przebywającym w tym dniu na jej terytorium dyspensy od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i od charakteru pokutnego tego dnia.
 • W sobotę w pierwszy dzień Nowego Roku 2022 obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi obowiązuje nas udział we Mszy świętej. Msze święte według porządku niedzielnego.
 • Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza w sobotę 1 stycznia na Mszę świętą o godzinie 13.00 oraz na Spotkanie.
 • Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP jest w sobotę wyjątkowo o godzinie 17.15.
 • Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek po Mszy świętej o godzinie 9.00 i w środę po Mszy świętej wieczornej.
 • Wizyta Duszpasterska czyli tak zwana Kolęda w naszej Parafii będzie od 3 stycznia 2022 roku i tylko na zaproszenia. Plan podany jest w gablocie, Gazetce i na stronie internetowej. Bardzo prosimy o pobranie Formularzy zaproszeń, które są z tyłu kościoła oraz na stronie internetowej. Zaproszenia prosimy dostarczyć w najbliższym czasie do zakrystii, kancelarii, w koszyczku na tacę czy też mailowo. Istnieje także możliwość zaproszenia na poświęcenie mieszkania w innym późniejszym czasie. Przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego jest woda święcona, kadzidło, mirra i kreda.
 • Jest do nabycia Kalendarz Parafialny na rok Pański 2022.
 • Dostępne są torby z nadrukiem upamiętniającym 30-lecie naszej parafii. Koszt 10 zł.
 • Trwa Peregrynacja obrazu Świętego Alberta Wielkiego w naszej Prafii. Zapisy w zakrystii.
 • Parafia i Klasztor mają nowe Konta Bankowe, które podane są w Gazetce i na stronie internetowej.

 

Serdecznie dziękujemy za modlitwy, prace przy budowie szopki, za ofiary i wszelkie dobro. Parafianom i Gościom, życzymy i wszelkiego błogosławieństwa. Niech Święta Bożego Narodzenia, będą dla Was czasem spotkania z Chrystusem, który do końca nas umiłował i przyszedł do nas, aby dać na pokój i zbawienie. Dużo pięknych spotkań oraz wiele radości Wam życzymy. Niech Bóg Wam błogosławi.