off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

24.10.-31.10.2021r.

 

 

 • Dziś jest Niedziela Misyjna. Kolekta przeznaczona jest na cele misyjne.
 • Nabożeństwa Różańcowe, odprawiamy codziennie o godzinie 17.30. Zapraszamy.
 • W dzisiejszą niedzielę jest zbiórka na cele inwestycyjne.
 •  Ojciec Hallvard obronił pracę doktorską i w poniedziałek wyjeżdża na dalsze studia do Rzymu. Pożegnanie Ojca Hallvarda będzie w niedzielę podczas Mszy świętej o godzinie 18.00. Ojcu Hallvardowi dziękujemy za wszelkie dobro i życzymy Bożego błogosławieństwa w życiu zakonnym i w powołaniu.
 • Nauka chrzcielna jest w poniedziałek o godzinie 19.00.
 • Zbiórka dla lektorów w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej.
 • W poniedziałek o godzinie 20.00 jest spotkanie Rady Parafialnej oraz chętnych, którzy pragną włączyć się w organizację obchodów 30-lecia naszej Parafii.
 • Krąg Biblijny jest we wtorek o godzinie 20.00 w salkach.
 • W piątek młodzież franciszkańska poprowadzi różaniec misyjny w różnych językach. O godz. 19:00 zapraszamy młodzież na spotkanie z wolontariuszką misyjną Julią, która spędziła kilka miesięcy w Afryce.
 • Bal Wszystkich Świętych  odbędzie się w niedzielę o godzinie 15.00. Zapraszamy rodziców i dzieci przebrane za dowolnych świętych. W planie zabawy i konkursy z nagrodami.
 •  Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki na WYPOMINKI. Czytelnie wypełnione przynosimy do zakrystii. Wypominki czytać będziemy od 1 do 8 listopada o godzinie 17.45. O godzinie 18.00 w tych dniach będzie odprawiona Msza święta za zmarłych.
 •  Zapraszamy do Postu o chlebie i wodzie w intencji Parafii, przed Uroczystością Odpustową. Chętni wybierają dowolny dzień i w tym dniu poszczą. Zapisy w zakrystii.
 •  Księga Intencji na rok 2022 jest w zakrystii.
 • Zapraszamy na Rekolekcje Rodzinne w Dusznikach Zdroju od 19 do 21 listopada. Szczegóły w gablocie, na stronie internetowej lub u ojca Proboszcza. Można wykorzystać Bon Turystyczny. Zapisy w zakrystii.
 •  Ogłaszamy Konkurs na Logo 30-lecia Parafii, które przypada w przyszłym roku. Jeśli ktoś z Was posiada ciekawe, stare zdjęcia dotyczące naszej Parafii, to bardzo prosimy dostarczenie w podpisanych kopertach do zakrystii lub kancelarii. Zdjęcia te zeskanujemy i oddamy. Pragniemy zrobić wystawę o naszej Parafii a zdjęcia umieścić na stronie internetowej.
 •  Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek po Mszy świętej o godzinie 9.00, w środę i piątek po Mszy świętej wieczornej.

 

Serdecznie dziękujemy za modlitwy, za ofiary, i wszelkie dobro. Parafianom i Gościom, życzymy wszelkiego błogosławieństwa. Niech Bóg Wam błogosławi.