off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

10.10.-17.10.2021r.

 

 

 • Nabożeństwa Różańcowe, odprawiamy codziennie o godzinie 17.30. Zapraszamy.
 • Dziś jest zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia.
 • Dziś o godzinie 10.00 jest Msza święta dla Dzieci I Komunii świętej i spotkanie z rodzicami.
 • Parafialny Zespół Caritas ma swoje spotkanie dziś o godzinie 16.00. Chętnych zapraszamy do pomocy innym.
 • Teatr A z Gliwic, dziś o godzinie 19.30 na placu przed klasztorem wystawi sztukę o Prymasie Tysiąclecia: „ Życie jest większe od legend”. Prosimy w tym czasie nie parkować na parkingu od strony Żabki. Kto pragnąłby wesprzeć to dzieło, proszony jest o kontakt z ojcem Proboszczem.
 •  Schola Młodzieżowa zaprasza do wspólnego śpiewania. Próby są w poniedziałki o godz. 17.40.
 • Chór Parafialny zaprasza chętnych na próby w poniedziałki o godzinie 18.00.
 • Krąg Biblijny jest we wtorek o godzinie 20.00 w salkach.
 • W środę 13 października zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy świętej wieczornej.
 •  Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza w czwartek na Mszę świętą o godzinie 18.00 i na spotkanie formacyjne.
 •  Od 15 października zaczynamy 30-to dniowy Post o chlebie i wodzie w intencji Parafii, przed Uroczystością Odpustową. Chętni wybierają dowolny dzień i w tym dniu poszczą. Zapisy w zakrystii.
 •  15 października przypada Dzień Dziecka Utraconego. Nabożeństwo dla tych, którzy utracili dzieci będzie po Mszy świętej wieczornej.
 •  Młodzież zapraszamy na Spotkania w piątki po Mszy świętej wieczornej.
 •  W sobotę jest Pielgrzymka do Trzebnicy. Spotykamy się w Polanowicach przy Figurze Matki Bożej o godzinie 7.15.
 •  Różaniec Rodziców Modlących się za Dzieci zaprasza na Modlitwę w sobotę o godzinie 17.30.
 •  Decyzją Ojca Prowincjała Alana Brzyskiego, od 4 października przez kilka miesięcy, nasz Klasztor będzie miejscem wstępnej formacji zakonnej. Witamy ojca Kacpra Nowakowskiego i postulanta Mateusza. W piątek ojciec Kacper obchodzi swoje imieniny. Msza święta w jego intencji jest o godzinie 9.00.
 •  W niedzielę 17 października odbędą się we Wrocławiu Wybory do Rad Osiedli. Rada Osiedla jest pomostem między nami – mieszkańcami danej dzielnicy, a władzami miasta, dlatego nie powinno być nam obojętne kto będzie nas w tej Radzie reprezentował. Zachęcamy do tego, by zainteresować się tym, kto kandyduje oraz by wziąć udział w głosowaniu.
 • Wszystkie drzwi do kościoła są już po renowacji. Koszt renowacji drzwi wynosi 20.000 złotych.
 •  Księga Intencji na rok 2022 jest w zakrystii. W pierwszej kolejności prosimy, aby zapisywać intencje rocznicowe: urodzin, ślubów i jubileuszy oraz ważne wydarzenia. Pozostałe intencje oraz za zmarłych, będą przyjmowane po 24 października.
 •  Terminy spotkań dla bierzmowanych podane są tutaj.
 •  Zapraszamy na Rekolekcje Rodzinne w Dusznikach Zdroju od 19 do 21 listopada. Szczegóły w gablocie, tutaj lub u ojca Proboszcza. Można wykorzystać Bon Turystyczny.
 •  Ogłaszamy Konkurs na Logo 30-lecia Parafii, które przypada w przyszłym roku. Jeśli ktoś z Was posiada ciekawe, stare zdjęcia dotyczące naszej Parafii, to bardzo prosimy dostarczenie w podpisanych kopertach do zakrystii lub kancelarii. Zdjęcia te zeskanujemy i oddamy. Pragniemy zrobić wystawę o naszej Parafii a zdjęcia umieścić na stronie internetowej.
 •  Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek po Mszy świętej o godzinie 9.00, w środę i piątek po Mszy świętej wieczornej.

 

Serdecznie dziękujemy za modlitwy, za ofiary, i wszelkie dobro. Parafianom i Gościom, życzymy wszelkiego błogosławieństwa. Niech Bóg Wam błogosławi.