off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

29.11.-06.12.2020r.

 

 

 • Dziś o godzinie 17.30, Nabożeństwo Adwentowe.
 • W dzisiejszą niedzielę jest zbiórka do puszek na cele inwestycyjne.
 • Roraty razem z Małym Gościem Niedzielnym, odprawiamy od poniedziałku do piątku podczas Mszy świętych o godzinie 18.00 i w soboty o godzinie  9.00. Prosimy dzieci o przynoszenie lampionów oraz serduszek z dobrymi uczynkami. Ze względu na ograniczenia, bardzo prosimy o wspólną modlitwę w domu podczas Rorat, które będziemy transmitować przez You Tube. Na stronie www.roraty.malygosc.pl można otrzymać relacje i materiały na ten temat. Niech w naszych rodzinach będzie to czas poświęcony dla Chrystusa. Dzieciom proponujemy także Rekolekcje Adwentowe, które od dziś pojawiać się będą na stronie internetowej www.oddanie33.pl i na stronie Parafii.
 • Parafialne Rekolekcje Adwentowe odbędą się od piątku (04.12.2020r.) do niedzieli (06.12.2020r.). Nauki będą w piątek i sobotę o godzinie 9.00 i 18.00 a w niedzielę podczas Mszy świętych. Słowo Boże głosić będzie Ksiądz Krzysztof Herbut z Ząbkowic Śląskich. Rekolekcje będą transmitowanie przez internet. W tych dniach zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00.
 • Nauka chrzcielna odbędzie się w poniedziałek o godzinie 19.00.
 • We wtorek zapraszamy na Krąg Biblijny online o godzinie 20.00. Chętni proszeni są o zgłoszenie swego udziału przez pocztę mailową na adres: proboszcz@albertwielki.pl
 • W środy po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Cichą Adorację Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00. Okazja do spowiedzi od godziny 20.00.
 • Modlitwa Nocna Mężczyzn jest piątek o godzinie 23.30.
 • Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP jest w sobotę po Mszy świętej o godzinie 9.00.
 • Trwa Parafialna Zbiórka Żywności dla ubogich naszej Parafii. Produkty żywnościowe można składać do kosza ustawionego w bocznej kaplicy.
 • Zachęcamy do Postu Adwentowego od 29 listopada do 24 grudnia. Chętni wybierają sobie dowolny dzień i poszczą o chlebie i wodzie w intencji Rodzin. Zapisy w zakrystii.
 • Pod chórem są wieńce adwentowe, dzieło naszych Parafianek. Koszt materiałów wynosi około 30 złotych. Dochód przeznaczony będzie na świece do Matki Bożej.
 • Świece Caritas są do nabycia z tyłu kościoła, poświęcone opłatki wigilijne są do nabycia w zakrystii.
 • Transmitujemy Mszę świętą wieczorną oraz Mszę świętą w niedziele o godzinie 10.00, przez konto na YouTube kanał Klasztor Sołtysowice.
 • Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki po Mszy porannej oraz w środy i piątki po Mszy wieczornej. Można kontaktować się mailowo i telefonicznie.
 • Serdecznie dziękujemy za modlitwy, prace na rzecz Parafii, ofiary i wszelkie dobro. Parafianom i Gościom, życzymy Bożego Adwentu i wszelkiego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz pokoju serca. Niech Bóg Wam błogosławi.