off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

23.08.-30.08.2020r.

 

 

  • Gościmy dziś w naszej parafii dwoje redaktorów Radia Rodzina 92 FMWrocław, którzy przygotowują reportaż z życia naszej wspólnoty i tego, jak się żyje na Sołtysowicach. Zachęcamy do rozmów i spotkania przy stoisku przed wejściem do kościoła. Redaktorzy mają też trochę upominków dla młodszych oraz starszych parafian. Emisja materiału już jutro (24.08.2020r.) po godzinie 13.10 w paśmie „Dziś w Kościele”.
  • Dziś zapraszamy na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godzinie 17.30.
  • Nauka chrzcielna będzie w poniedziałek 24 sierpnia o godzinie 19.00.
  • Spotkanie Rady Parafialnej jest we wtorek 25 sierpnia po Mszy świętej wieczornej.
  • W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na cele inwestycyjne.
  • Pielgrzymka na Górę Świętej Anny na obchody kalwaryjskie odbędzie w sobotę 12 września. Zapisy w zakrystii.
  • Dożynki w naszej Parafii będą w niedzielę 6 września o godzinie 10.00.
  • Kancelaria parafialna w wakacje czynna w środy i piątki po Mszy świętej wieczornej. Od września Kancelaria Parafialna czynna będzie (eksperymentalnie) w środę i w piątek po Mszy świętej wieczornej oraz we wtorek po Mszy świętej porannej.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.
  • Serdecznie dziękujemy za modlitwy, prace na rzecz Parafii, ofiary a także przesyłane pozdrowienia z wakacji. Bardzo dziękujemy. Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz pokoju serca. Niech Bóg Wam błogosławi.