off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

16.08.-23.08.2020r.

 

 

 • W niedzielę zapraszamy na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godzinie 17.30.
 • W czwartek 20 sierpnia przypada 28 rocznica erygowania naszej Parafii. Prosimy o modlitwę za Parafię.
 • W sobotę Franciszkański Zakon Świeckich o godzinie 13.00, zaprasza na Mszę świętą oraz spotkanie formacyjne.
 • W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii Radio Rodzina.
 • Nauka chrzcielna będzie w poniedziałek 24 sierpnia o godzinie 19.00
 • Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się we wtorek 25 sierpnia po Mszy świętej wieczornej.
 • Pielgrzymka na Górę Świętej Anny na obchody kalwaryjskie odbędzie w sobotę 12 września. Koszt wynosi 40 złotych. Zapisy w zakrystii wraz z opłatą. Wyjazd o godzinie 4.40. Powrót późno w nocy.
 • W piątek o godzinie 18.30, została odprawiona Msza święta w intencji zmarłego Ojca Stanisława i poświęcony został pomnik nagrobny na cmentarzu klasztornym na Karłowicach. Została także odprawiona Msza święta dla wszystkich fundatorów pomnika i dobrodziejów. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary i za modlitwę. Informujemy, że na Pomnik wpłynęło łącznie 5.860 złotych.
 • W zeszła niedzielę podczas zbiórki do puszek na Caritas zebrano kwotę 893 zł. Z tych środków pomagamy rodzinie katolickiej w Aleppo, oraz opłacamy szkołę dwójce dzieci w Afryce w Togo. Jest to projekt prowadzony przez Franciszkański Referat Misyjny ” Chcę czytać i pisać, pomóż”. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.
 • Kancelaria parafialna w wakacje czynna w środy i piątki po Mszy świętej wieczornej.
 • Serdecznie dziękujemy za modlitwy, prace na rzecz Parafii, ofiary a także przesyłane pozdrowienia z wakacji. Bardzo dziękujemy. Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz pokoju serca. Niech Bóg Wam błogosławi.