off

Nocna modlitwa mężczyzn

W każdy pierwszy piątek miesiąca zapraszamy mężczyzn do nocnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Rozpoczynamy o godzinie 20:00 w kościele.

Zaproszenie skierowane jest do ojców, mężów, singli, którzy pragną walczyć o tych, których Bóg im powierzył, a także jako zadośćuczynienie za zniewagi Niepokalanemu Sercu Maryi.

Noc jest uprzywilejowanym czasem, kiedy kosztem swojego snu mężczyźni chcą wstać i wołać do Boga. Gdy człowiek pokutuje, otrzymuje tak potężną miłość i czułość Boga, jakiej nie doświadczył wcześniej, Bóg wylewa wtedy na całą rodzinę swoje miłosierdzie.

„Noc. Rodzina śpi, a my czuwamy przed obliczem Chrystusa zmartwychwstałego na tle krzyża. Takiego, z którego Bóg rozmawiał z jednym z największych świętych.

Wszystkie zmartwienia i kłopoty, brak zrozumienia i rozczarowania, porażki i doświadczenia, wszystko to zostaje na tym krzyżu. A dalej już tylko niewyobrażalny spokój, siła na przyszłość i Boski Majestat.

Później Różaniec i pierwszo-sobotnie rozważania tajemnic. Spontaniczna modlitwa zgromadzonych Panów, Komunia św. i surowy, niski śpiew kilkudziesięciu mężczyzn „Niech będzie chwała i cześć i uwielbienie…” przed błogosławieństwem i rozesłaniem.” [świadectwo Adama – Uczestnika pierwszej adoracji, która miała miejsce z 01/02 marca].

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem z konferencji.