off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

15-22 września 2019r.

XXIV Tydzień Zwykły

 

 • Przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą
 • Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami w naszej parafii. Zapisy odbędą się w dzisiejszą niedzielę 15 września w zakrystii po Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30. Spotkania prowadzi ojciec Jeremiasz i on udziela wszelkich informacji na ten temat.
 • Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna jest we wtorek, środę
  i czwartek 
  po Mszy świętej wieczornej.
 • Zapraszamy do Scholi Dziecięcej, która próby ma w poniedziałki o godzinie 17.45. Dzieci i młodzież, którzy grają na różnych instrumentach lub ładnie śpiewają zapraszamy na spotkania.
 • Chór Parafialny zaprasza na próby w poniedziałki o godzinie 18.00. Mile widziani są nowi chętni do wspólnego śpiewania.
 • Msza święta z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się 17.09 (wtorek) o godz. 18.00.
 • W tym tygodniu nie ma Kręgu Biblijnego.
 • Spotkania Młodzieży przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania są: I rok (klasa VII)w każdy pierwszy i ostatni wtorek miesiąca. II rok (klasa VIII i starsi) w każdą pierwszą i ostatnią środę miesiąca.
 • Modlitwa Różańcowa dla Rodziców modlących się za swoje dzieci jest w sobotę o godzinie 17.30.
 •  W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 odprawimy Mszę świętą dożynkową. Z okazji dożynek parafialnych zapraszamy po Eucharystii na wspólne braterskie spotkanie przy kawie i cieście w auli domu katechetycznego. Zwracamy się z prośbą o przyniesienie tegorocznych płodów z ogrodów w postaci kwiatów, owoców i warzyw, które posłużą do przystrojenia ołtarza i wieńca dożynkowego. Początek zbiórki darów w kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej w sobotę po Mszy świętej
  o godzinie 9.00.
 • Informujemy, że uroczystość I Komunii świętej odbędzie się w naszej Parafii 24 maja 2020 roku. Rodziców i Dzieci pierwszokmunijnych zapraszamy na Mszę świętą w niedzielę 22 września o godzinie 10.00 oraz na spotkanie organizacyjne po Mszy świętej.
 • Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w niedzielę 22 września po Mszy świętej wieczornej.
 • Wspólnota Seniorów organizuje Pielgrzymkę do Sanktuarium Świętego Józefa w Prudniku w środę 2 października. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii.
 • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Pokoju i Dobra.