Intencje
Mszalne

 

INTENCJE MSZALNE 01.10.2017  – 08.10.2017

 • 01 października – niedziela – 26 niedziela zwykła

  8.00         Za + Stanisława w 19. rocznicę śmierci. 10.00       W int. Michała Liberka z ok. ur. o dary Ducha Św. i opiekę MB Krol. Aniołów. 11.30       W int. parafian. 17.30       Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. 18.00      Za ++ Zofię Kopczyk i Emilię Lasko o miłosierdzie Boże i życie wieczne.
 • 02 października – poniedziałek – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów

  6.30       Do Dworu Niebieskiego z pr. o przebł. za pop. grz. oraz o uzdr. duszy i ciała dla Piotra i Marty. 9.00       Do Dworu Niebieskiego o nawrócenie i wyzwolenie z nałogu alkoholowego dla męża Jacka. 18.00     Za + Józefa Kordyjak w trzecią rocznicę śmierci.
 • 03 października – wtorek

  6.30       Do Dworu Niebieskiego z pr. o przebł. za pop. grz. oraz o uzdr. duszy i ciała dla Piotra i Marty. 9.00         W int. żyjących i zmarłych rodziców zakonników, dobrodziejów, szczególnie za + Eugenię Kulplitową, oraz za tych, którzy polecają się naszym modlitwom. 18.00      W int + Zdzisławy Patryn.
 • 04 października – środa – uroczystość św. Franciszka

  6.30       Do Dworu Niebieskiego z pr. o przebł. za pop. grz. oraz o uzdr. duszy i ciała dla Piotra i Marty. 9.00       Do Dworu Niebieskiego o nawrócenie i wyzwolenie z nałogu alkoholowego dla męża Jacka. 18.00      W int. Zakonu Braci Mniejszych.
 • 05 października – pierwszy czwartek miesiąca – wspomnienie św. Faustyny

  6.30       Do Dworu Niebieskiego z pr. o przebł. za pop. grz. oraz o uzdr. duszy i ciała dla Piotra i Marty. 9.00       Do Dworu Niebieskiego o nawrócenie i wyzwolenie z nałogu alkoholowego dla męża Jacka. 18.00      W int. nowych powołań kapł., zak. i misyjnych oraz za powołanych. /od RR/
 • 06 października – pierwszy piątek miesiąca

  6.30       1/ Do Dworu Niebieskiego z pr. o przebł. za pop. grz. oraz o uzdr. duszy i ciała dla Piotra i Marty. 2/ Za ++ Eugenię i Saturnina Fiećko. 9.00       Do Dworu Niebieskiego o nawrócenie i wyzwolenie z nałogu alkoholowego dla męża Jacka. 18.00      O błogosławieństwo Boże dla Eweliny i Karola oraz całej rodziny.
 • 07 października – pierwsza sobota miesiąca – wspomnienie NMP Różańcowej

  6.30       Do Dworu Niebieskiego z pr. o przebł. za pop. grz. oraz o uzdr. duszy i ciała dla Piotra i Marty. 9.00       Do Dworu Niebieskiego o nawrócenie i wyzwolenie z nałogu alkoholowego dla męża Jacka. 18.00      1/ W int. dzieci, których rodzice należą do Róż Różańcowych naszej parafii. 2/ W int. Róż Różańcowych naszej parafii.
 • 08 października – niedziela – 27 niedziela zwykła

  8.00         Za + Stanisława w 19. rocznicę śmierci. 10.00       W int. parafian. 11.30     Do Dworu Niebieskiego z pr. o przebł. za pop. grz. oraz o uzdr. duszy i ciała dla Piotra i Marty. 17.30     Nabożeństwo różańcowe. 18.00      Za + Andrzeja w 50. rocznicę śmierci o miłosierdzie Boże i życie wieczne.