off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

Ogłoszenia duszpasterskie 21.06.-28.06.2026r.

  • Poświęcenie Figury Świętego Franciszka, która ulokowana jest przy ulicach Sołtysowickiej i Herbsta, jest w niedzielę 21 czerwca o godzinie 15.30. Poświęcenia dokona Ksiądz Biskup Jacek Kiciński. Przed kościołem są do nabycia kartki i magnesy z figurą Świętego Franciszka. Dochód przeznaczony jest na pokrycie kosztów instalacji figury. Chętni do wsparcia tego dzieła, proszenie są o kontakt z ojcem proboszczem.
  • Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, odprawiamy w czerwcu o godzinie 17.30. Dziś wyjątkowo, nabożeństwa w kościele nie będzie.
  • Zapraszamy dzieci na Parafialnego Koła Szachowego. Spotkanie jest w poniedziałek 22 czerwca, o godzinie 17.00 dla grupy młodszej a o 18.00 dla dzieci zaawansowanych.
  • Katecheza chrzcielna jest w poniedziałek 22 czerwca o godzinie 19.00.
  • Chór Parafialny Albertinum zaprasza do śpiewania w poniedziałki o godzinie 18.30.
  • Krąg Biblijny jest we wtorek o godzinie 19.30.
  • W środy zapraszamy na cichą Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej do godziny 21.00. Okazja do spowiedzi jest od godziny 20.00.
  • Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego jest Mszy w czwartek 25 czerwca podczas Mszy świętej o godzinie 18.00.
  • W czwartek podczas Mszy świętej o godzinie 18.00, pożegnamy ojca Januarego, który po wakacjach odchodzi z naszej Wspólnoty.
  • W czwartek o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji zmarłej Zofii Zatoka, Mamy ojca Faustyna.
  • Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza w sobotę o godzinie 11.00 na Mszę świętą oraz na spotkanie formacyjne po Mszy świętej.
  • W przyszłą niedzielę jest zbiórka do puszek na cele inwestycyjne, na konserwację ławek w kościele.
  • W zeszłą niedzielę zbiórka do puszek na Caritas, wyniosła 2217 zł. Dziękujemy.
  • W lipcu i sierpniu Msze święte w tygodniu będą o godzinie 9.00 i 18.00.
  • W niedzielę 13 września będzie Festyn w naszej Parafii. Prosimy o fanty.
  • Już dziś zapraszamy na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpoczniemy od 16 września i potrwa 6 tygodni.
  • Prosimy żeby do kościoła przychodzić w odpowiednim do świętego miejsca stroju.
  • 19 lipca w Sanktuarium Matki Bożej w Głębowicach, jest Koronacja figury NMP Z Góry Karmel.
  • Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę w dniach od 3 do 10 sierpnia. Już są otwarte zapisy na stronie pielgrzymka.pl
  • Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek po Mszy świętej o godzinie 9.00 oraz w środę, po wieczornej Mszy świętej.

 

Serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro, modlitwy, za ofiary i pracę. Parafianom i Gościom, życzymy i wszelkiego błogosławieństwa. Niech Bóg Wam błogosławi.