off
Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 21.06.-28.06.2026r.
- Poświęcenie Figury Świętego Franciszka, która ulokowana jest przy ulicach Sołtysowickiej i Herbsta, jest w niedzielę 21 czerwca o godzinie 15.30. Poświęcenia dokona Ksiądz Biskup Jacek Kiciński. Przed kościołem są do nabycia kartki i magnesy z figurą Świętego Franciszka. Dochód przeznaczony jest na pokrycie kosztów instalacji figury. Chętni do wsparcia tego dzieła, proszenie są o kontakt z ojcem proboszczem.
- Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, odprawiamy w czerwcu o godzinie 17.30. Dziś wyjątkowo, nabożeństwa w kościele nie będzie.
- Zapraszamy dzieci na Parafialnego Koła Szachowego. Spotkanie jest w poniedziałek 22 czerwca, o godzinie 17.00 dla grupy młodszej a o 18.00 dla dzieci zaawansowanych.
- Katecheza chrzcielna jest w poniedziałek 22 czerwca o godzinie 19.00.
- Chór Parafialny Albertinum zaprasza do śpiewania w poniedziałki o godzinie 18.30.
- Krąg Biblijny jest we wtorek o godzinie 19.30.
- W środy zapraszamy na cichą Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej do godziny 21.00. Okazja do spowiedzi jest od godziny 20.00.
- Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego jest Mszy w czwartek 25 czerwca podczas Mszy świętej o godzinie 18.00.
- W czwartek podczas Mszy świętej o godzinie 18.00, pożegnamy ojca Januarego, który po wakacjach odchodzi z naszej Wspólnoty.
- W czwartek o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji zmarłej Zofii Zatoka, Mamy ojca Faustyna.
- Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza w sobotę o godzinie 11.00 na Mszę świętą oraz na spotkanie formacyjne po Mszy świętej.
- W przyszłą niedzielę jest zbiórka do puszek na cele inwestycyjne, na konserwację ławek w kościele.
- W zeszłą niedzielę zbiórka do puszek na Caritas, wyniosła 2217 zł. Dziękujemy.
- W lipcu i sierpniu Msze święte w tygodniu będą o godzinie 9.00 i 18.00.
- W niedzielę 13 września będzie Festyn w naszej Parafii. Prosimy o fanty.
- Już dziś zapraszamy na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpoczniemy od 16 września i potrwa 6 tygodni.
- Prosimy żeby do kościoła przychodzić w odpowiednim do świętego miejsca stroju.
- 19 lipca w Sanktuarium Matki Bożej w Głębowicach, jest Koronacja figury NMP Z Góry Karmel.
- Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę w dniach od 3 do 10 sierpnia. Już są otwarte zapisy na stronie pielgrzymka.pl
- Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek po Mszy świętej o godzinie 9.00 oraz w środę, po wieczornej Mszy świętej.
Serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro, modlitwy, za ofiary i pracę. Parafianom i Gościom, życzymy i wszelkiego błogosławieństwa. Niech Bóg Wam błogosławi.





