
Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, mieszkańców Wrocławia i gości na uroczystość Odpustową do Sanktuarium Matki Bożej Osobowickiej w sobotę 30 maja 2026r. godz 15.00, Święte Wzgórze, ul. Lipska.
Spotkajmy się w tym wyjątkowym miejscu na wspólnej modlitwie i świętowaniu.
Do zobaczenia na Świętym Wzgórzu!