Uroczystość odpustowa w Sanktuarium (Wrocław-Osobowice)

2026-05-30 | 15:00 - 17:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, mieszkańców Wrocławia i gości na uroczystość Odpustową do Sanktuarium Matki Bożej Osobowickiej w  sobotę 30 maja 2026r. godz 15.00, Święte Wzgórze, ul. Lipska.

Spotkajmy się w tym wyjątkowym miejscu na wspólnej modlitwie i świętowaniu.

Do zobaczenia na Świętym Wzgórzu!