Internetowe Rekolekcje Oddania

01 sty 2021 - 02 lut 2021 | 12:00 am - 12:00 am

 

 

Zakończenie internetowych Rekolekcji Oddania odbędzie się we wtorek 2 lutego podczas Mszy świętej o godzinie 18.00.
Osoby pragnące oddać się Niepokalanej Dziewicy Maryi proszone są o napisanie Aktu Oddania i przyniesienie go na Mszę świętą.

 

 

 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W REKOLEKCJACH ODDANIE33?

  • Przez te rekolekcje bliżej poznasz i bardziej pokochasz Maryję, a to Ci przyniesie wiele łask i błogosławieństw. Sprawisz tym wielką radość Jezusowi, który pragnie, aby Maryja była bardziej znana i kochana. To da ci wielką radość.
  • Przez te rekolekcje dowiesz się czym jest oddanie się Matce Bożej, zrozumiesz dlaczego jest ono tak ważne oraz przygotujesz się duchowo do aktu oddania się. To będzie początek nowego życia.
  • Przez te rekolekcje zaczniesz uczestniczyć w zwycięstwie nad złem, które Bóg obiecał Maryi oraz Jej potomstwu. Oddając się Maryi – pozwolisz, aby mogła się w sposób nieograniczony kochaćwspieraćoraz chronić. Każdy z nas tego potrzebuje.
  • Przez te rekolekcje staniesz się w rękach Jezusa i Maryi – narzędziem ratowania duszTwoich braci i sióstr. Nie ma nic piękniejszego, niż mieć udział w tej wielkiej misji ocalania i ratowania dusz ludzkich.
  • Przez te rekolekcje poznasz tajemnicę Fatimy, tajemnicę dziecięctwa duchowegooraz tajemnicę świętych – poznasz sekret najkrótszej i najpewniejszej drogi do nieba.
  • Przez te rekolekcje wejdziesz w doświadczenie bezwarunkowej miłości oraz wielkiego poczucia bezpieczeństwa, które staje się udziałem każdego, kto zaufa do końca Maryi. To Cię uwolni od lęku.
  • Przez te rekolekcje doświadczysz łask, o których będziesz wiedzieć tylko Ty i Bóg. To będzie Twoja osobista historia wielkich rzeczy, które uczyni Ci Wszechmocny. To jest droga PEŁNA ŁASKI.

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W REKOLEKCJACH?

  1. Przez stronę internetową: www.oddanie33.pl.
  2. Można też dołączyć do grup w aplikacji WHATSAPP, gdzie przez 33 dni, codziennie wieczorem będą wysyłane linki do rozważań na kolejny dzień. Do grup na Whatstapp można dołączyć: https://oddanie33.pl/whatsapp
  3. Przez książkę lub płytę CD z rekolekcjami: do nabycia tutaj.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.oddanie33.pl.