off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

03.03.-10.03.2024r.

 

 

 • W tą niedzielę (03.03.2024r.) Słowo Boże głosi Ksiądz Andrzej Paś, dyrektor oddziału Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie we Wrocławiu.
 • Dzieci I Komuni świętej i ich rodzice mają dziś Mszę św. o godzinie 10.00 oraz spotkanie po Mszy.
 • Dziś o godzinie 15.00 jest Spotkanie Małżeństw w ramach Kany Sołtysowickiej.
 • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiamy w niedziele o godzinie 17.15.
 • Schola Młodzieżowa zaprasza do śpiewu w poniedziałki o godzinie 17.30.
 • Chór Parafialny Albertinum zaprasza na wspólnego śpiewania w poniedziałki o godzinie 18.30.
 • We wtorek o godzinie 19.30 zapraszamy na Krąg Biblijny.
 • We wtorek (05 .03.2024r.)  o godzinie 19.00 jest spotkanie organizacyjne Pielgrzymki do Fatimy, która odbędzie się od 7 do 14 października. Zaktualizowany plan pielgrzymki dostępny jest tutaj.
 • W środy zapraszamy na cichą Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej do godziny 21.00. Okazja do spowiedzi jest od godziny 20.00.
 • Droga Krzyżowa jest w piątki Wielkiego Postu o godzinie 9.30 i 19.30 dla Dorosłych (prowadzona przez wspólnoty) a dla Dzieci o 17.30.
 • W piątek 8 marca o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji Kobiet naszej Parafii. Zapraszamy.
 • Spotkania Rodziny Młodzieży Franciszkańskiej są w piątki o godzinie 19.15.
 • W piątek i sobotę Parafialny Zespół Caritas prowadzi zbiórkę żywności w sklepie Biedronka przy ulicy Krzywoustego. Towar zebrany będzie przeznaczony do paczek wielkanocnych dla potrzebujących z naszej parafii. Zachęcamy do zakupów i wsparcia naszej akcji.
 • 9 marca o godzinie 10.30 zapraszamy na Dzień Skupienia dla Kobiet, który poprowadzi dr Maria Miduch. Temat: „Zranione ale nie przegrane. Z kobietami Biblii o cierpieniu”. Chętnych prosimy o kontakt z ojcem Proboszczem.
 • Pieśni Postne w niedzielę 10 marca o godzinie 19.00, śpiewać będzie Antonina Krzysztoń. Towarzyszyć Jej będzie Marcin Majerczyk. Chętni pragnący wspomóc to dzieło, proszeni są o kontakt z ojcem Proboszczem.
 • W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas prowadzi zbiórkę do puszek na szkołę i utrzymanie 3 dzieci w Afryce w Togo.
 • Parafialny Zespół Caritas prowadzi zbiórkę środków higieny i czystości dla schroniska dla bezdomnych kobiet przy ulicy Sołtysowickiej. Dary można będzie zostawiać w koszu wystawionym w bocznej kaplicy. Z tyłu kościoła są wyłożone papierowe skarbonki wielkopostne na jałmużnę.
 • Stowarzyszenie Matki Bożej Nieustającej Pomocy „Przyjaciele Seniorów” zaprasza na „Ekspozycję Krzyża” w Przystani Międzypokoleniowej przy Kraszewskiego 2. Szczegóły w gablocie oraz na stronie internetowej Tygodnika Niedziela.
 • Małżeństwa w kryzysie, osoby samotne i opuszczone oraz wszystkich chętnych zapraszamy 10 marca 2024 roku na niedzielę ze Wspólnotą Trudnych Małżeństw „Sychar”, do parafii Okupiciela Świata we Wrocławiu – Polance przy ulicy Macedońskiej 2. Na każdej Mszy świętej będzie możliwość wysłuchania świadectwa oraz nabycia wartościowej Literatury.
 • Parafialny Post Wielkopostny w intencji Ojczyzny, trwa do Wielkiej Soboty. Chętni wybierają dogodny dla siebie dzień i poszczą o chlebie i wodzie w intencji Ojczyzny. Zapisy w zakrystii.
 • Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek po Mszy świętej o godzinie 9.00 oraz w środę i piątek po wieczornej Mszy świętej.

 

Serdecznie dziękujemy za modlitwy, prace, ofiary i wszelkie dobro. Parafianom i Gościom, życzymy i wszelkiego błogosławieństwa. Dużo pięknych spotkań oraz wiele radości Wam życzymy. Niech Bóg Wam błogosławi.