off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

28.08.-04.09.2022r.

 

 

 • Nabożeństwo odprawimy dziś o godzinie 17.30.
 • W dzisiejszą niedzielę jest zbiórka na cele inwestycyjne.
 • Dziś, oraz w środę 31 sierpnia i piątek 2 września podczas Mszy świętej o godzinie 18.00, Słowo Boże głosić będzie Ksiądz Mariusz Szypa Ceremoniarz Katedralny. Dziękujemy Księdzu Mariuszowi za zaangażowanie w uroczystości poświęcenia kościoła.
 • Dziś o godzinie 19.00 jest próba dla wszystkich zaangażowanych w liturgię poświęcenia kościoła.
 • Nauka chrzcielna jest w poniedziałek 29 sierpnia o godzinie 19.00.
 • Od czwartku 1 września wracamy do stałego porządku Mszy świętych. Msze święte w tygodniu odprawiamy o godzinie 6.30, 9.00 i 18.00, a w niedziele o godzinie 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00.
 • Dzieci, młodzież, rodziców i pedagogów zapraszamy na Mszę świętą rozpoczynającą Nowy Rok Szkolny 2022-23, w czwartek o godzinie 18.00.
 • W czwartek o godzinie 19.00 zapraszamy panie do sprzątania kościoła przed jego poświęceniem a panów prosimy o pomoc w ustawieniu sceny na placu za kościołem.
 • Chorych Parafian odwiedzimy w piątek od godziny 8.00.
 • 2 września będzie kolejnym dniem przygotowań do poświęcenia naszego kościoła. Po Mszy świętej wieczornej uczcimy Relikwie Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, które będą umieszczone w nowym ołtarzu. Próba generalna dla wszystkich biorących udział w poświęceniu Kościoła będzie w piątek o godzinie 19.00.
 • Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP jest w sobotę po Mszy świętej o godzinie 9.00.
 • Poświęcenie naszego kościoła dokona Arcybiskup Wrocławski Ksiądz Józef Kupny w sobotę 3 września o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy.
 • W sobotę po uroczystościach oraz w niedzielę będzie można nabyć zdjęcie Błogosławieństwa Ojca Świętego Franciszka dla naszej Parafii z okazji Jubileuszu 30-lecia Parafii oraz poświęcenia kościoła, magnesy oraz inne pamiątki. W późniejszym czasie będą zdjęcia i film z uroczystości Poświęcenia.
 • W niedzielę 4 IX będzie Dniem Dziękczynienia za naszą Parafię i Świątynię. O godzinie 10.00 zostanie odprawiona dziękczynna Msza święta dożynkowa. Po tej Mszy świętej będziemy chcieli wręczyć podziękowania dla zaangażowanych w budowę naszego kościoła.
 • W przyszłą niedzielę od godziny 13.00 na placu za kościołem będzie wspólne dziękczynnie w gronie Parafian i Przyjaciół. Będą występy, zabawy dla dzieci i rodzin oraz różne stoiska, w tym stoiska z jedzeniem i ciastem. Prosimy o upieczenie ciasta, które przynosimy w podpisanych blaszkach lub w papierowych kartonach. Prosimy o fanty do Koła Fortuny.
 • 10 września wyjazd o godzinie 4.40 na Obchody Kalwaryjskie na Górze Świętej Anny.
 • W niedzielę 11 września po Mszy świętej wieczornej Ogólnopolski Teatr William-Es z Wałbrzycha wystawi sztukę pod tytułem: „Maria od Najświętszego Krzyża”.
 • 17 września zapraszamy na Pielgrzymkę dziękczynną na Jasną Górę. Msza święta w kaplicy Matki Bożej jest ogodzinie 18.30. Wcześniej odwiedzimy Gidle i Sanktuarium Krwi Chrystusa.
 • Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek po Mszy świętej o godzinie 9.00 i w środę po Mszy świętej wieczornej.Można kontaktować się mailowo i telefonicznie.
 • Wszystkie informacje są w gazetce Christifideles, w gablocie i na stronie internetowej.   

Serdecznie dziękujemy za modlitwy, prace, za ofiary i wszelkie dobro. Parafianom i Gościom, życzymy i wszelkiego dobra. Niech Bóg Wam błogosławi.