off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

17.10.-24.10.2021r.

 

 

 • Nabożeństwa Różańcowe, odprawiamy codziennie o godzinie 17.30. Zapraszamy.
 • Dziś odbywają się we Wrocławiu wybory do Rad Osiedli. Zachęcamy do udziału w głosowaniu.
 • Schola Młodzieżowa zaprasza do wspólnego śpiewania. Próby są w poniedziałki o godzinie 17.40.
 • Chór Parafialny zaprasza chętnych na próby w poniedziałki o godzinie 18.00.
 • Krąg Biblijny jest we wtorek o godzinie 20.00 w salkach.
 • Młodzież zapraszamy na Spotkania w piątki po Mszy świętej wieczornej.
 • W sobotę Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza o godzinie 13.00 na Mszę świętą i spotkanie formacyjne.
 • 12 października Ojciec Hallvard obronił pracę doktorską pod tytułem: „Antropologia teologiczna Johanna Mählera i Nikolaia Grundtviga. Studium ekumeniczne.” Ojciec Hallvard wyjeżdża na dalsze studia do Rzymu.  Pożegnanie Ojca Hallvarda będzie w przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godzinie 18.00.
 • W przyszłą niedzielę będzie zbiórka na cele inwestycyjne.
 •  W zeszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia wyniosła 1602 zł. Dziękujemy.
 •  Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki na WYPOMINKI. Czytelnie wypełnione przynosimy do zakrystii.
 •  Trwa Post o chlebie i wodzie w intencji Parafii, przed Uroczystością Odpustową. Chętni wybierają dowolny dzień i w tym dniu poszczą. Zapisy w zakrystii.
 • Księga Intencji na rok 2022 jest w zakrystii. Prosimy, aby w pierwszej kolejności zapisywać intencje rocznicowe: urodzin, ślubów i jubileuszy oraz ważne wydarzenia. Pozostałe intencje oraz za zmarłych, będą przyjmowane po 24 października.
 •  Zapraszamy na Rekolekcje Rodzinne w Dusznikach Zdroju od 19 do 21 listopada. Szczegóły w gablocie, na stronie internetowej lub u ojca Proboszcza. Można wykorzystać Bon Turystyczny. Zapisy w zakrystii.
 •  Ogłaszamy Konkurs na Logo 30-lecia Parafii, które przypada w przyszłym roku. Jeśli ktoś z Was posiada ciekawe, stare zdjęcia dotyczące naszej Parafii, to bardzo prosimy dostarczenie w podpisanych kopertach do zakrystii lub kancelarii. Zdjęcia te zeskanujemy i oddamy. Pragniemy zrobić wystawę o naszej Parafii a zdjęcia umieścić na stronie internetowej.
 •  Już dziś zapraszamy na Kurs Alpha, który zacznie się w środę 16.02.2022 roku.
 •   Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek po Mszy świętej o godzinie 9.00, w środę i piątek po Mszy świętej wieczornej.

 

Serdecznie dziękujemy za modlitwy, za ofiary, i wszelkie dobro. Parafianom i Gościom, życzymy wszelkiego błogosławieństwa. Niech Bóg Wam błogosławi.