off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

07.03.-14.03.2021r.

 

 

 • Rozpoczynamy w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne, które trwać będą do środy 10 marca 2021. Słowo Boże głosi ojciec Maksymilian Stępień – paulin, którego witamy serdecznie w naszej wspólnocie.Prosimy o modlitwę w intencji owocnych rekolekcji. Plan podany jest w gablotach i tutaj. Kazania będą głoszone podczas Mszy świętych o godzinie 9.00, 18.00 i 19.30 (recytowana). Nauki stanowe o godzinie 19.00. Dziś dla studentów i młodzieży, w poniedziałek dla małżonków, we wtorek dla młodzieży bierzmowanej.  W środę kolekta przeznaczona będzie na Klasztor Paulinów we Wrocławiu. Nauki rekolekcyjne będziemy transmitować na naszym kanale na YouTube.
 • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o godzinie 17.15.
 • Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na Mszę świętą w czwartek o godzinie 18.00.
 • Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 9.30 i 19.30 dla Dorosłych, dla Dzieci o 17.30.
 • Pieśni Postne w wykonaniu Antoniny Krzysztoń i Marcina Majerczyka, będą w sobotę 13 marca o godzinie 19.00.
 • Uwaga Dzieci I Komunii świętej i ich Rodzice. Msza święta i spotkanie dla Rodziców planowane jest w następujących terminach:
  • dla klasy III a – w niedzielę 14 marca o godzinie 10.00;
  • dla klasy III b – w niedzielę 14 marca o godzinie 11.30;
  • dla Klasy III c – w niedzielę 21 marca o godzinie 10.00;
  • dla klasy III d – w niedzielę 21 marca o godzinie 11.30.
 • W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na Caritas.
 • Parafialny Zespół Caritas ma zaplanowane spotkanie w przyszłą niedzielę (14.03.2020r.) o godzinie 19.00.
 • W zeszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele inwestycyjne wyniosła 3.012 złotych. Za wszystkie modlitwy i ofiary serdecznie dziękujemy.
 • W gablocie podane są adresy bezpłatnych Poradni Rodzinnych, działających na terenie naszej Archidiecezji.
 • Parafialny Zespół Caritas zaprasza do wzięcia udziału w zbiórce artykułów spożywczych i środków higieny osobistej. Dary będą przekazane dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej Parafii.  Kosz  na dary będzie wystawiony w bocznej kaplicy. Torby papierowe na dary są wyłożone z tyłu w kościoła.
 • Zapraszamy do udziału we Wrocławskiej Adoracyjnej Drodze Krzyżowej A.D. 2021. Drugą stacją w tej Drodze jest nasz kościół. Szczegóły podane są w gablocie.
 • Zachęcamy do Parafialnego Postu Wielkopostnego w intencji nawrócenia grzeszników naszej Parafii. Chętni wybierają dogodny dla siebie dzień i poszczą o chlebie i wodzie w intencji grzeszników. Zapisy w zakrystii.
 • Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna jest we wtorek po Mszy świętej o godzinie 9.00 oraz w piątek po Mszy wieczornej. Można kontaktować się mailowo i telefonicznie.

 

Serdecznie dziękujemy za modlitwy, za ofiary i wszelkie dobro.
Parafianom i Gościom, życzymy i wszelkiego błogosławieństwa.
Niech Bóg Wam błogosławi.