off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

25 sierpnia – 1 września 2019r.

XXI Tydzień Zwykły

 

 • Pokój i Dobro. W naszym klasztorze zaszły zmiany. Bogu dziękujemy za posługę ojców: Emiliana, Romana, Michała, Jozuego, Ksawerego i brata Salezego. Modlimy się także za świętej pamięci ojca Stanisława Paszewskiego długoletniego naszego Proboszcza. 
 • Naszym nowym gwardianem jest Brat Rafał. Proboszczem został ojciec Faustyn. Pozostali ojcowie to: Wacław, Jeremiasz i Barnaba.
 • Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na cele inwestycyjne w parafii.
 • Rozważania biblijne do modlitwy osobistej wyłożone są na stoliku pod chórem.
 • Najbliższa katecheza dla rodziców i chrzestnych odbędzie się jutro 26.08 o godzinie 19.00. Lista dokumentów, które należy skompletować zamieszczona jest na stronie internetowej parafii.
 • W sobotę o 17.30 nabożeństwo rodziców modlących się za swoje dzieci, a po nim Msza święta.
 • Od 1 września wracamy do odprawiania Mszy św. niedzielnych według porządku w ciągu roku czyli o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00. Natomiast od 2 września w dni powszednie o godz. 6.30.
 • 2 września rozpoczynamy Nowy Rok Szkolno-Katechetyczny. Msze święte na rozpoczęcie Nowego Roku będą w poniedziałek 2 września o godzinie 8.00 dla dzieci młodszych, a o godzinie 10.00 dla dzieci starszych. Serdecznie zapraszamy.
 • W ostatni piątek miesiąca miesiąca od godziny 19.00 do godziny 20.00 czynna jest bezpłatna poradnia prawna prowadzona przez Panią adwokat Aleksandrę Wilk-Fojud.
 • W sobotę 14 września organizujemy jednodniową pielgrzymkę na Górę św. Anny, na obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża św. Koszt wyjazdu 40 zł. Wyjazd autobusem sprzed kościoła o godz. 4.40, powrót późnym wieczorem. Zapisy w zakrystii.
 • W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki po Mszy św. wieczornej.
 • Na stoliku pod chórem wyłożona jest Księga Pamięci świętej pamięci ojca Stanisława Paszewskiego. Chętnych prosimy o wpisywanie się do tej Księgi.
 • Instytut Pamięci Narodowej zaprasza na Koncert pod muralem w niedzielę 1 września o godzinie 18.00. Szczegóły podane są w gablocie oraz pod tym adresem.
 • Msza święta z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się 17.09 (wtorek) o godz. 18.00.
 • Do użytku mieszkalnego oddawane są kolejne budynki na terenie naszej parafii. Wszystkich nowych mieszkańców serdecznie witamy i wyrażamy nadzieję, że zamieszkiwanie na terenie naszej parafii będzie przyjemne, bezpieczne i sprzyjało wzrostowi duchowemu. Nowi parafianie pragnący poświęcenia swojego nowego mieszkania prosimy o kontakt z duszpasterzami w zakrystii lub drogą elektroniczną.
 • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Pokoju i Dobra