off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

18-25 sierpnia 2019r.

XX Tydzień Zwykły

 

  • Z żalem zawiadamiamy, że dnia 15 sierpnia zmarł po ciężkiej chorobie o. Stanisław Paszewski proboszcz naszej parafii w latach 1992-2012. Ceremonie żałobne rozpoczniemy dzisiaj o godz. 17.30 wprowadzeniem trumny z ciałem Ś. P. Zmarłego a następnie odprawimy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po liturgii rozpocznie się czuwanie modlitewne przy trumnie zmarłego do godz. 20.30. Natomiast uroczystości pogrzebowe odbędą się jutro (w poniedziałek) o godz. 11.00 w kościele pw. Św. Antoniego z Padwy we Wrocławiu-Karłowicach. 
  • Rozważania biblijne do modlitwy osobistej wyłożone są na stoliku pod chórem.
  • Najbliższa katecheza dla rodziców i chrzestnych odbędzie się 26.08 o godz. 19.00. Lista dokumentów, które należy skompletować zamieszczona jest na stronie internetowej parafii.
  • Od 1 września wracamy do odprawiania Mszy św. niedzielnych według porządku w ciągu roku czyli o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00. Natomiast od 2 września w dni powszednie o godz. 6.30.
  • W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki po Mszy św. wieczornej.
  • Do użytku mieszkalnego oddawane są kolejne budynki na terenie naszej parafii. Wszystkich nowych mieszkańców serdecznie witamy i wyrażamy nadzieję, że zamieszkiwanie na terenie naszej parafii będzie przyjemne, bezpieczne i sprzyjało wzrostowi duchowemu. Nowi parafianie pragnący poświęcenia swojego nowego mieszkania prosimy o kontakt z duszpasterzami w zakrystii lub drogą elektroniczną.
  • Za tydzień odbędzie się zbiórka na cele inwestycyjne w parafii.