off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

18-25 listopada  2018r.

XXXIII TYDZIEŃ ZWYKŁY

 

 

  • Dzisiaj w parafii świętujemy zewnętrzną Uroczystość Odpustową z okazji wspomnienia św. Alberta Wielkiego,patrona naszej parafii. Po każdej Mszy św. odmówimy modlitwy odpustowei będzie można uczcić relikwie naszego świętego patrona. Uroczysta Msza święta o godz. 11.30 pod przewodnictwem ks. bp Jacek Kiciński CMF. Podczas liturgii młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania.
  • Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 17.30.
  • Rozważania biblijne do modlitwy osobistej wyłożone są na stoliku pod chórem.
  • Kolejna Msza św. z modlitwą o uzdrowienie zostanie odprawiona jutro (poniedziałek) o godz. 18.00.Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi od godz. 17.00.
  • Parafialna wspólnota Hallelujah zaprasza na cykl spotkań traktujący o różnych aspektach dążenia do świętości. Najbliższe nauczanie poświęcone będzie tematowi „Nie bierzcie wzoru z tego świata”. Rozpoczęcie jutro o godz. 19.00.
  • Spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę po Mszy świętej rodzinnej, natomiast dla członków parafialnego zespołu Caritas o godz. 19.00.
  • Najbliższa katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w poniedziałek 26 listopada o godz. 19.00. Lista dokumentów, które należy skompletować, zamieszczona jest na stronie internetowej parafii.
  • Za tydzień odbędzie się zbiórka inwestycyjna do puszek na cele malowania kościoła.