off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 31 grudnia 2017r. – 7 stycznia 2018r.

Okres Bożego Narodzenia

 

 

 • Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na cele inwestycyjne w parafii. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy.
 • Jeszcze dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo przebłagalno-dziękczynne na zakończenie roku o godz. 17.30. Osoby, które pragną przywitać Nowy Rok modlitwą zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 23.30.
 • Jutro w pierwszy dzień Nowego Roku obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. według porządku niedzielnego.
 • Rozw. do modlitwy osob. wyłożone są na stoliku pod chórem
 • W środę o 9.00 Msza św. w intencji emerytów i rencistów, a po niej spotkanie poświęcone Ziemi Świętej, które poprowadzi  o. Emilian.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godziny 8.00.
 • W sobotę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte według porządku niedzielnego. Po Mszach świętych odbywać się będzie zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny. Po południu zapraszamy do sali katechetycznej na wspólne śpiewanie kolęd o godz. 16.00. Prosimy o przyniesienie instrumentów muzycznych. W tym dniu nie będzie nabożeństwa wieczornego o godz. 17.30 w intencji dzieci. Nabożeństwo zostanie odprawione tydzień później.
 • Nastąpiła zmiana terminu Mszy świętej z modlitwą o uzdrowienie. Najbliższe spotkanie modlitewne odbędzie się 31.01 (środa) o godz. 18.00.
 • W przyszłym roku pragniemy zorganizować dwie pielgrzymki parafialne. Pierwszą w weekend majowy do Wilna szlakiem świadków miłosierdzia Bożego, drugą natomiast we wrześniu, lotniczą do Fatimy i Santiago de Compostella. Ramowy program pielgrzymek został wyłożony na stoliku z prasą katolicką a także umieszczony na stronie internetowej parafii. Wstępne zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii do 10.01.2018.
 • Od wtorku rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie.
  Plan kolędy na najbliższy tydzień:
  2.01 – wtorek – ul. Redycka numery nieparzyste

  3.01 – środa – ul. Redycka numery parzyste, ul. Marczewskiego
  4.01 – czwartek – ul. Przejazdowa i ul. Knastera
  5.01 – piątek – ul. Wojaczka 3, 5, 7, 9
  06.01. – sobota – Trzech Króli Sołtysowicka
  7.01 – niedziela – ul. Wojaczka 11, 13, nr parzyste 6, 8, 10, 12
  Kolędę będziemy rozpoczynać w dni powszednie od godz. 16.00, natomiast w soboty i niedziele od godz. 15.00. Kolęda uzupełniająca zaplanowana na zakończenie ferii czyli na 28 stycznia. Cały plan kolędy zamieszczony jest w Christifideles oraz tutaj.