Jordan i Pustynia Judzka
Pełen Ducha Świętego, powrócił Jezus znad Jordanu i przebywał w Duchu Świętym na pustyni czterdzieści dni, gdzie był kuszony przez diabła. Nic w owe dni nie jadł… (Łk 4,1-2)
W dniu dzisiejszym nasi Pielgrzymi rozpoczęli dzień bardzo wcześnie rano od Mszy Świętej w Grobie Pańskim. Dla Wszystkich było to głębokie przeżycie. Następnie odwiedzili Sanktuarium w Betanii, miejscowości, w której mieszkała Marta i Maria, jak również byli w miejscu Objawienia Trójcy Świętej, tj. w miejscu chrztu Jezusa. Udali się w drogę do najprawdopodobniej najstarszego, nieprzerwalnie zamieszkałego miasta na ziemi – Jerycha, jak również zażyli orzeźwiającej kąpieli w Morzy Martwym.
Teraz pakują się już do drogi powrotnej, więc wybaczmy im brak relacji w dniu dzisiejszym, pomimo że z pewnością mają w głowie i w sercu dużo pięknych przeżyć. Zapraszamy za to do fotorelacji 🙂
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”6″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]






