Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 8 – 15 października 2017 r.

XXVII Tydzień Zwykły

 

 

  1. Dzisiaj z racji Dnia Papieskiego odbywa się zbiórka pieniędzy na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieła Nowego Tysiąclecia”. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
  2. Dzisiaj w domu katechetycznym po Mszy św. o godz. 10.00 pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci, które będą przystępowały do I Komunii św. w 2018 roku.
  3. Przez cały październik o godz. 17.30 odprawiamy nabożeństwa różańcowe. Gorąco zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Rozważania biblijne do modlitwy osobistej wyłożone są na stoliku pod chórem.
  5. Spotkanie grupy modlitewno-formacyjnej Hallelujah w poniedziałek o godz. 19.00.
  6. Msza św. w intencji emerytów i rencistów w środę o godz. 9.00, a po niej spotkanie z o. Jozuem na temat świętych i błogosławionych franciszkańskich.
  7. Zapraszamy na Mszę świętą połączoną z ostatnim nabożeństwem fatimskim w piątek o godz. 18.00. Prosimy o przyniesienie świec. W tym dniu nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.
  8. Zapraszamy do uczestnictwa w Wrocławskiej Pieszej Pielgrzymce do Trzebnicy w sobotę 14 października. Wyruszymy spod naszego kościoła o godz. 7.10 i dołączymy do grupy 15 „franciszkańskiej” na Polanowicach /na końcu ul. Kamieńskiego/. Powrót szynobusem – bilety do nabycia podczas trasy pielgrzymki. Osoby niepełnoletnie mogą zapisywać się u o. Jozuego.
  9. Za tydzień odbywać się będzie tradycyjne liczenie wiernych obecnych na Mszy św. i przystępujących do Komunii św.
  10. W listopadzie (3-11.11 br.) odbędzie się parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej. W związku z zapytaniami wielu osób o możliwość zamówienia i odprawienia Mszy świętej w Ojczyźnie Jezusa, otwieramy możliwość zgłoszenia intencji dla parafian, którzy nie jadą na pielgrzymkę. Będą to dwie Msze święte zbiorowe, które odprawimy na Golgocie (8.11 o godz. 7.00) i w Bożym Grobie (10.11. o godz. 6.00) w intencjach naszej parafii. Ofiarodawców prosimy o zapisywanie treści swoich intencji i składania do wybranych specjalnych skrzynek ustawionych na stoliku w tylnej nawie lub przynoszenia do zakrystii. Zamawianie pozostałych Mszy świętych jest zarezerwowane dla uczestników pielgrzymki. Szczegółowy harmonogram Mszy sprawowanych w Ziemi Świętej został umieszczony w Christifideles i na stronie internetowej.