Spotkania dla katechumenów (Sakrament Bierzmowania)


Rozpoczęliśmy już przygotowania do bierzmowania dla młodzieży.


Poniżej zamieszczamy terminy spotkań przygotowujących do bierzmowania dla młodzieży z klas VII Szkoły Podstawowej (I rok przygotowania) i klas VIII Szkoły Podstawowej (II rok przygotowania).

Spotkania I roku będą odbywać się raz w miesiącu, we wtorki, zgodnie z poniższym harmonogramem, zawsze między 19:00 a 20:00, najczęściej w kościele, a czasami w salkach katechetycznych.

Spotkania II roku będą odbywać się co kilka tygodni, zgodnie z poniższym harmonogramem, w czwartki, między 19:00 a 20:30. Spotkania najczęściej będą rozpoczynać się na auli (duża sala katechetyczna).

Do wymienionych spotkań należy jeszcze doliczyć udział w:

  1. dwóch spotkaniach celebracyjnych w kościele, trwających nie dłużej niż godzinę (dokładne ich terminy zostaną ustalone w trakcie roku formacyjnego).
  2. przynajmniej jednych rekolekcjach na Górze św. Anny lub innych wskazanych przez duszpasterza parafialnego (najbliższy termin rekolekcji zaplanowany jest na  08.12.-10.12.2023r.);

 

DATY SPOTKAŃ

I rok: 

17.10.2023r. [terminy kolejnych spotkań zostaną zamieszczone w najbliższym czasie]

II rok:

12.10.2023r. [terminy kolejnych spotkań zostaną zamieszczone w najbliższym czasie]

 

W sprawie spotkań, jak również w ogóle w sprawach przygotowania młodzieży do bierzmowania w naszej parafii, można kontaktować się z o. Rochem Dudkiem: rochofm@gmail.com lub pod numerem telefonu 791 875 934.

O ewentualnych zmianach terminów spotkań będziemy informowali na bieżąco w ogłoszeniach parafialnych.