2025-09-20 | 12:00 - 17:00
Szczęść Boże Za nami 45. Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę, czas wspólnoty i jedności całej naszej archidiecezji w drodze do Jasnogórskiej Pani. Chcemy podzielić się świadectwem pielgrzymowania i ogromem łask, których doświadczyliśmy. Zapraszamy wszystkich pielgrzymów, pielgrzymów
Czytaj więcej →