off

Zbiórka żywność – podziel się Dobrem

Siostry i Bracia,

czas Wielkiego Postu to doskonała okazja do drobnych, ale bardzo ważnych uczynków miłosierdzia. W najbliższy weekend nasz Parafialny Zespół Caritas organizuje zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących i podopiecznych z naszej społeczności.

Zasada jest bardzo prosta: robisz swoje codzienne zakupy i jeśli możesz – dokupujesz produkt z długim terminem ważności, a po odejściu od kasy przekazujesz go naszym wolontariuszom. Przydadzą się m.in. makarony, ryż, kasze, konserwy, olej, cukier, czy słodycze dla najmłodszych.

Akcja jest prowadzona w piątek i sobotę  (13 i 14 marca) w Sklepie NETTO przy ul. Sołtysowickiej 17.

Każdy, nawet najmniejszy dar ma ogromne znaczenie. Wasze wsparcie jest jak zawsze bardzo mile widziane i już teraz za nie z serca dziękujemy!