off

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 

30 czerwca – 7 lipca 2019r.

XIII Tydzień Zwykły

 

 • Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na cele inwestycyjne w parafii. Z dotychczasowych uzbieranych ofiar zakupimy wkrótce żyrandole do kościoła oraz wyremontujemy wieżę i zainstalujemy dzwony elektroniczne. Wszystkim darczyńcom za składane ofiary serdecznie dziękujemy.
 • Ostatnie nabożeństwo do Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz. 17.30.
 • Rozważania biblijne do modlitwy osobistej wyłożone są na stoliku pod chórem.
 • Przypominamy, że od przyszłej niedzieli (7 lipca) aż do końca sierpnia Msze św niedzielne będą sprawowane według porządku wakacyjnego, czyli o godz. 8.00, 11.00 i 18.00. Natomiast od 1 lipca do końca wakacji nie będzie Mszy św. w dni powszednie o godz. 6.30. Spowiedź św. w niedziele i dni powszednie odbywać się będzie piętnaście minut przed Eucharystią. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest tylko we wtorki i czwartki po Mszy św. wieczornej.
 • Msza św. w intencji emerytów i rencistów w środę o godz. 9.00, a po niej spotkanie.
 • W okresie wakacyjnym poradnia prawna będzie nieczynna.
 • W nadchodzącym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00. Okazja do spowiedzi w tym dniu od godz. 17.30.
 • Z piątku na sobotę zapraszamy mężczyzn na nocną adorację. Rozpoczęcie w piątek o godz. 23.30.
 • Nabożeństwo wynagradzające za zniewagi Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę o godz. 17.15.
 • Zapraszamy do udziału w Pieszej Wrocławskiej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy 2.08. Zapisy do franciszkańskiej grupy 15 przyjmowane będą w parafii św. Antoniego na Karłowicach od 29.07, codziennie od godz. 19.00 w Sali Duszpasterstwa Akademickiego obok kościoła.
 • Do użytku mieszkalnego oddawane są kolejne budynki na terenie naszej parafii. Wszystkich nowych mieszkańców serdecznie witamy i wyrażamy nadzieję, że zamieszkiwanie na terenie naszej parafii będzie przyjemne, bezpieczne i sprzyjało wzrostowi duchowemu. Nowi parafianie pragnący poświęcenia swojego nowego mieszkania prosimy o kontakt z duszpasterzami w zakrystii lub drogą elektroniczną.